|
|
Bangkok Palace Hotel BM Air Reizen heeft het grootste hotelaanbod in Bangkok. |
€ 23 |
|
B M Air Reizen - Industrieweg 38 - 3606 AS Maarssen - Tel: 030 - 2 25 23 28 - Fax: 030 - 2 25 24 72 - Email: info@bmair.nl |
| Home | Thailand Rondreizen | Vliegtickets Bangkok | Tours vanuit Bangkok |
|
| Index Thailand | Thailand Aanbiedingen | Thailand Hotels | Informatie Bangkok | Gratis Reisgids |
| Hotels Bangkok | Hotels Phuket | Hotels Chiang Mai | Hotels Pattaya | Hotels Hua Hin | Hotes Koh Samui |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Het Bangkok Palace Hotel is een goed middenklasse hotel, voorzien van 660 kamers.
Faciliteiten: het Bangkok Palace Hotel beschikt over 305 superior kamers, 268 deluxe kamers, 63 executive deluxe kamers en diverse junior suites. Alle kamers van het hotel zijn uitgerust met airconditioning, satelliet tv, een telefoon en een minibar. De badkamers zijn voorzien van een bad, douche en toilet. Verder kunt u genieten van de vele faciliteiten die dit hotel te bieden heeft. U kunt heerlijk relaxen aan het prachtige zwembad voorzien van een zonneterras met ligstoelen en parasols. In het Makkasan Restaurant kunt u genieten van heerlijke gerechten. De Lobby bar is de perfecte locatie om te genieten van heerlijke drankjes en lichte hapjes. 's Avonds wordt hier vaak live muziek gespeeld. De Palace Bakery is de locatie waar u kunt genieten van een heerlijke kop koffie. Tevens beschikt het hotel over een volledig uitgeruste fitnessclub met gymzaal, een schoonheids- en kapsalon, een manicure en pedicure, een traditionele massage, een pianobar, een nachtclub, een karaoke, enkele winkels en een businessruimte.
Locatie: voor toerist en zakenman de ideale keus. Naast de Expressway, de snelweg naar de 20 kilometer verderop gelegen luchthaven en op 5 minuten lopen van het Makkasan treinstation. Op loopafstand ligt het Centra World Plaza Center, Sogo, Gaysorn Plaza, Sukhumvit Road en de winkel- en kledingsmarktwijk Pratunam. |
|
AANBIEDING
Alleen geldig voor nieuwe boekingen vanaf 01 februari 2012 Geldig van 01 februari 2012 t/m 31 oktober 2012 3 nachten in een 2 Persoons Superior Kamer : € 72 pp = € 24 pp/pn Extra nachten toegestaan voor dezelfde prijs ( laatste nacht op 31 oktober 2012 )
|
| Prijs per persoon / per nacht op basis van logies + ontbijt | |||
| Code : | Soort kamer : | Prijs : | Periode : |
| 1SU | 1-pers. superior kamer |
€ 49 |
01 feb 12 t/m 31 okt 12 | ||
| 1DL | 1-pers. deluxe kamer |
€ 59 |
01 feb 12 t/m 31 okt 12 | ||
| 2SU | 2-pers. superior kamer |
€ 25 |
01 feb 12 t/m 31 okt 12 | ||
| 2DL | 2-pers. deluxe kamer |
€ 29 |
01 feb 12 t/m 31 okt 12 | ||
| SUE | 3-pers. superior kamer * |
€ 23 |
01 feb 12 t/m 31 okt 12 | ||
| DBL | 3-pers. deluxe kamer * |
€ 26 |
01 feb 12 t/m 31 okt 12 | ||
| * dit zijn 2-persoons kamers + een extra bed (geschikt voor 2 volwassenen + 1 kind) | |||||
| Berekening prijs per kamer / per nacht | |||||
| 1-persoons kamer = prijs x 1 | 2-persoons kamer = prijs x 2 | 3-persoons kamer = prijs x 3 | |||
| Toeslagen : nvt |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
DAGTOURS & MEERDAAGSE TOURS VANUIT BANGKOK |
| KANTOOR BM AIR REIZEN IN BANGKOK, KLIK HIER >>> |

| TH - E - BKKPAL |
( prijs- / wijzigingen voorbehouden )