Thailand trein / bus / boot combinatie tickets

  • Treinstation
    U reist bijvoorbeeld eerst met de nachttrein van Bangkok naar Surat Thani
  • Bus
    Vervolgens transfer per bus van het treinstation naar de pier
  • Ferry
    Vanaf de pier reist u vervolgens per boot verder naar bv Koh Samui
Bij BM Air Reizen kunt u alle transfers, trein,- bus,- en boottickets in Thailand reserveren. De trein, bus en boot sluiten op elkaar aan, zodat u eenvoudig uw vakantiebestemming in Thailand kunt bereiken. U kunt dit combineren met een hotel, vliegticket, dagexcursies en/of bouwsteenmodules. Op deze manier kunt u uw eigen droomreis naar Thailand samenstellen. Wilt u uw Thailand reis persoonlijk doorspreken met ιιn van onze Thailand specialisten, dan bent u van harte welkom op ons kantoor in Maarssen.
Trein (2e klasse) + bus + boot combi tickets
Route: Plaats: Vertrek: Aankomst: Prijs p.p.
Bangkok Koh Lipe slaapplaats + airco 18:30 - € 71
Bangkok Koh Phangan slaapplaats + airco 19:30 11.45 € 47
Bangkok Koh Samui slaapplaats + airco 19:30 10.30 € 44
Bangkok Koh Tao slaapplaats + airco 19:30 09.30 € 47
Bangkok Krabi slaapplaats + airco 19:30 12.30 € 42
Bangkok Phuket slaapplaats + airco 19:30 13.30 € 44
Hua Hin Koh Tao slaapplaats + airco 23.36 09.30 € 44
Hua Hin Koh Samui slaapplaats + airco 23.36 10.30 € 41
Hua Hin Krabi slaapplaats + airco 23.36 12.30 € 39
Hua Hin Phuket slaapplaats + airco 23.36 13.30 € 41
Koh Phangan Bangkok slaapplaats + airco 12:30 06.30 € 47
Koh Samui Bangkok slaapplaats + airco 13:30 06.30 € 44
Koh Tao Bangkok slaapplaats + airco 14:30 06.30 € 49
Krabi Bangkok slaapplaats + airco 13:00 06.30 € 42
Phuket Bangkok slaapplaats + airco 12:00 06.30 € 44
Let Op: bovengenoemde tijden zijn richttijden, de exacte tijden kunnen afwijken en staan vermeld op uw originele treintickets