Bali natuurreis 6 dagen – Natuur, cultuur en ongerept Bali

6 Dagen

Beleef het groene en authentieke Bali tijdens deze onvergetelijke Bali natuurreis 6 dagen – Natuur, cultuur en ongerept Bali. Deze rondreis biedt een perfecte mix van ongerepte natuur, traditionele cultuur en ontspanning. U reist langs rijstvelden, watervallen, meren en traditionele dorpen, waarbij u de meest serene en authentieke plekken van Bali ontdekt. Ideaal voor reizigers die het rustige Bali willen verkennen en houden van natuur, cultuur en avontuur.

Start vanuit Zuid-Bali en transfer naar Ubud

Uw avontuur begint in Zuid-Bali met een comfortabele transfer naar Ubud, het culturele hart van het eiland. Hier maakt u een ontspannen wandeling door de omliggende natuur, langs rijstvelden, rivieren en lokale dorpjes. U ervaart het authentieke Balinese leven en krijgt een eerste indruk van het prachtige landschap dat u de komende dagen verder zult ontdekken tijdens deze Bali natuurreis 6 dagen.

Petang – Jatiluwih rijstterrassen en Pura Ulun Danu

Na Ubud gaat de reis verder naar Petang. U bezoekt de beroemde rijstterrassen van Jatiluwih, een UNESCO Werelderfgoedlocatie, en bewondert de iconische Pura Ulun Danu aan het Beratan-meer. Deze locaties combineren natuurlijke schoonheid met Balinese spiritualiteit en bieden schitterende fotomomenten.

Munduk – Watervallen en panoramische uitzichten tijdens de Bali natuurreis van 6 dagen

Vervolgens reist u naar Munduk, een regio vol groene bossen en koele berglucht. Hier ontdekt u de prachtige Git Git waterval en geniet u van panoramische uitzichten over Lake Batur en de Batur vulkaan. Munduk laat u de kracht en rust van de natuur van Bali optimaal ervaren en vormt een van de hoogtepunten van deze reis.

Sidemen – Vrije dag in een authentiek dorp

Uw reis vervolgt naar Sidemen, een idyllisch dorp omringd door rijstvelden en bergen. Hier heeft u een vrije dag om te ontspannen, te wandelen of de lokale cultuur te ontdekken. Sidemen is een van de meest authentieke plekken op Bali en biedt een perfecte kans om even helemaal tot rust te komen.

Terug naar Zuid-Bali en afsluiting

Na zes dagen vol natuur, cultuur en ontspanning wordt u teruggebracht naar Zuid-Bali. Deze Bali natuurreis 6 dagen biedt een unieke combinatie van groene landschappen, spirituele bezienswaardigheden en authentieke dorpjes, waardoor u Bali op een onvergetelijke manier leert kennen.

Boek nu uw Bali natuurreis 6 dagen

Laat u betoveren door het ongerepte Bali en beleef natuur, cultuur en authentieke dorpjes in één reis. Boek vandaag nog uw Bali natuurreis 6 dagen – Natuur, cultuur en ongerept Bali en ontdek de serene schoonheid van Bali zoals u het nog nooit heeft ervaren!

Wilt u uw reis naar Bali persoonlijk komen bespreken met één van onze Indonesië specialisten, dan bent u van harte welkom op ons reisburo in Maarssen.

De Bali Natuurreis van 6 dagen start dagelijks vanaf het vliegveld van Denpasar of een hotel in Zuid-Bali

  • Vliegveld Denpasar
  • 2
  • I-BAL-17
  • 6 Dagen
  • Logies + ontbijt
  • U kunt deze reis naar eigen wens verlengen en/of aanpassen

Programma

Ubud - Tebesaya Cottage ResortDeze tour start vanuit uw hotel in Nusa Dua, Sanur, Kuta, Jimbaran, Seminyak of vanaf het vliegveld van Denpasar.

Aankomst op het internationale vliegveld van Bali. Hier staat de chauffeur u op te wachten. Het is ook mogelijk dat u wordt opgehaald bij een hotel in Kuta, Sanur of Nusa Dua.

Vervolgens vertrekken we naar Ubud. Deze rit zal ongeveer anderhalf uur duren. Na aankomst in Ubud gaan we inchecken in het Tebesaya Cottage Resort.

Het Tebesaya Cottage Resort ligt op loopafstand van het centrum van Ubud. In de directe omgeving bevinden zich enkele prachtige rijstterrassen. Ook beschikt dit hotel over een prachtig zwembad, waar u heerlijk kunt relaxen. WIFI is beschikbaar in het resort.

Overnachting in het Tebesaya Cottage Resort.

Hotel

Ubud - rijstveldenNa het ontbijt gaan we een prachtige wandeltocht maken door de rijstvelden in de omgeving van Ubud.

U wordt opgehaald door onze lokale gids die u begeleidt tijdens deze wandeltocht. We wandelen over smalle paadjes tussen de rijstvelden. Afhankelijk van het seizoen zijn deze prachtig gekleurd. In het regenseizoen staan de rijstvelden deels onder water, wat ook een fantastisch gezicht is. De gids zal u van alles vertellen over de rijstboeren, het eeuwenoude irrigatiesysteem en het traditionele Balinese leven. Tijdens de wandeltocht passeren we enkele lokale dorpjes. Hier kunt u kennismaken met de bewoners en hun manier van leven.

Na de wandeltocht reizen we verder naar Petang. Dit dorp is prachtig gelegen in het binnenland van Bali.

Na aankomst in Petang gaan we inchecken in het Bagus Agro Pelaga Resort, de eerste Agro-Toerisme locatie op Bali. Het resort is gelegen in een weelderig bos van de bergketen Pucak Mangu op een hoogte van 950 meter boven het zeeniveau. Vanuit het resort heeft u een prachtig uitzicht op de Gunung Agung. Verder beschikt dit resort over een agro terrein waar u kunt rondwandelen. Allerlei soorten groenten worden hier verbouwd.

Overnachting in het Bagus Agro Pelaga – Farm House.

Ontbijt
Hotel

Bali - Pura Ulun Dana BratanNa het ontbijt reizen we verder naar Munduk.

Onderweg stoppen we in Jatiluwih, hier kunt u genieten van het schitterende uitzicht over de rijstterrassen.

Vervolgens gaan we een bezoek brengen aan de Pura Ulun Danu Bratan. Deze tempel is gewijd aan de godin Dewi Danu, de godin van het water, de meren en de rivieren. Het complex is gebouwd in 1633 en is verdeeld over verschillende eilandjes. De Meru pagode, met elf daken is gewijd aan Shiva en zijn gemalin Parvati. Het Bratan meer staat bekend als een heilig bergmeer. Het altaar in de Pura Ulun Danu Bratan stond jaren geleden in een lager gelegen tempel. Bij de uitbarsting van de vulkaan Batur in 1926 werden zowel het dorp als de tempel onder lava bedolven en bleef alleen het altaar van Dewi Danu gespaard. Daarom verhuisde de dorpelingen het altaar naar deze hoger gelegen tempel.

Hierna gaan we verder naar Munduk. Dit dorp is prachtig gelegen in een bergachtig landschap, vlak bij het Tamblingan meer. In de omgeving vindt u wonderschone rijstvelden en koffie- en kruidnagelplantages.

Overnachting in het Munduk Sari Garden Villa.

Ontbijt
Hotel

Bali - Git Git watervalNa het ontbijt verlaten we Munduk en reizen verder naar Sidemen, gelegen in het oosten van Bali.

Onderweg gaan we een bezoek brengen aan de Git Git waterval. Deze waterval is prachtig gelegen in het regenwoud. U kunt hier heerlijk rondwandelen en genieten van het zicht op de waterval. De Git Git waterval is één van de hoogste watervallen op Bali (35m).

Hierna kunt u genieten van het prachtige uitzicht over de Batur vulkaan en het kratermeer. De Gunung Batur heeft een hoogte van 1717 meter.

Na aankomst in Sidemen gaan we inchecken in het Abian Ayu Villa. Deze accommodatie ligt tussen de groene sawa’s met op de achtergrond de indrukwekkende Gunung Agung vulkaan.

Overnachting in het Abian Ayu Villa – deluxe garden view.

Ontbijt
Hotel
Dag 05 :
Sidemen

Sidemen - Abian Ayu VillaNa het ontbijt kunt u deze dag vrij besteden.

Sidemen is uitermate geschikt voor wandelliefhebbers. Tussen de rijstvelden liggen kleine dorpjes die u kunt bezoeken.

Verder kunt u heerlijk tot rust komen en genieten bij het zwembad. Vanaf uw ligbed bij het zwembad kijkt u uit over de indrukwekkende rijstterrassen.

Overnachting in het Abian Ayu Villa.

Ontbijt
Hotel

Na het ontbijt heeft u vrij, tot de transfer naar het vliegveld of het hotel in Kuta, Legian, Sanur of Nusa Dua. Hier eindigt deze tour.

Wilt u langer in één van bovengenoemde plaatsen verblijven dan is dit uiteraard mogelijk. U kunt extra dagen invoegen in Ubud, Petang, Munduk en/of Sidemen.

Deze reis wordt uitgevoerd met een airconditioned privé auto/minibus met een Engelssprekende chauffeur en is exclusief de entreegelden. Deze moeten (indien van toepassing) ter plaatse worden betaald. Op aanvraag kunnen wij een Nederlandssprekende chauffeur en/of gids tijdens deze reis voor u regelen.

WILT U UW INDONESIE REIS PERSOONLIJK KOMEN BESPREKEN MET EEN VAN ONZE INDONESIE SPECIALISTEN, DAN BENT U VAN HARTE WELKOM OP ONS REISBURO IN MAARSSEN

Ontbijt

U kunt uw vraag stellen via onderstaand formulier.

Bali natuurreis 6 dagen – Natuur, cultuur en ongerept Bali