La Dolce Vita Hotel | LAAGSTE PRIJS! | va € 43 per kamer |
Ontdek de Charme van Hanoi bij La Dolce Vita Hotel
Het La Dolce Vita Hotel is centraal gelegen in Hanoi (Old Quarter). Dit hotel is per nacht te reserveren. Met een verblijf bij dit hotel bevindt je je op 300m van de Ta Hien Street. De Hanoi Old Town Night Market ligt op 200m en het Hoan Kiem Lake op 500m.
Het beschikt over 53 klimaatgeregelde kamers, gratis wifi, een fitnessruimte, een restaurant en een bar/lounge.
Welkom bij La Dolce Vita Hotel, jouw stijlvolle toevluchtoord in het hart van de bruisende stad Hanoi. Dit charmante hotel is perfect gelegen in de historische Oude Wijk. Waardoor je direct midden in de actie zit. Vanuit hier wandel je gemakkelijk naar de iconische bezienswaardigheden, de levendige markten en de talloze heerlijke eetgelegenheden die Hanoi zo uniek maken. La Dolce Vita Hotel belichaamt de perfecte mix van comfort, locatie en authentieke Vietnamese gastvrijheid. Ideaal voor zowel de culturele ontdekker als de ontspannen reiziger.
Comfortabele en Smaakvolle Kamers
Bij La Dolce Vita Hotel staat jouw comfort voorop. De kamers zijn smaakvol ingericht, met oog voor detail dat de charme van Hanoi weerspiegelt. Elke kamer biedt moderne gemakken zoals gratis Wi-Fi, airconditioning en een flatscreen-tv, zodat je na een dag vol avonturen heerlijk kunt ontspannen. Of je nu kiest voor een knusse standaardkamer of een ruimere suite, je zult de rustige sfeer waarderen die het hotel biedt, ondanks de centrale ligging.
Perfecte Locatie voor Verkenning
De centrale locatie van La Dolce Vita Hotel is een enorm pluspunt. Op loopafstand vind je bezienswaardigheden zoals het Hoan Kiem Meer, de Dong Xuan Markt en de beroemde Thang Long Waterpoppentheater. Je kunt gemakkelijk de smalle straatjes van de Oude Wijk verkennen, waar elke hoek een nieuwe ontdekking biedt – van traditionele ambachtswinkels tot gezellige
Bezoek ons reisburo in Maarssen om uw reis naar Vietnam te bespreken
Bij BM Air Reizen kunt u kiezen uit meer dan 1000 verschillende hotels in Hanoi, variërend van eenvoudige guesthouses tot de luxe vijfsterrenhotels. U kunt kiezen uit verschillende kamertypes met of zonder ontbijt. Zoekt u een ander hotel in Hanoi, dan kunnen wij deze via ons online reserveringssysteem direct voor u reserveren.
Wilt u uw vakantie naar Vietnam persoonlijk komen bespreken met één van onze Vietnam specialisten, dan bent u van harte welkom op ons reisburo in Maarssen.
Het La Dolce Vita Hotel wordt beoordeeld met een 8,5
Hotel details:
-
⭐⭐⭐
-
😀 8.5
-
Logies
-
Gratis wifi
-
Hanoi - Old Quarter
-
H-VN-HANLDV
La Dolce Vita Hotel – Hanoi
Met een verblijf bij het La Dolce Vita Hotel bevind je je centraal in Hanoi, op 10 minuten lopen van het Hoan Kiem-meer en het Thang Long-waterpoppentheater. Dit hotel ligt op 200 meter van de Hanoi Old Town Night Market en op 1 km van de Sint-Jozefkathedraal. Doe of je thuis bent in één van de 53 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. Je bed met pillowtop-matras wordt geleverd met premium beddengoed. De lcd-televisie van 21 inch met kabelzenders biedt entertainment, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers hebben een bad en een regendouchekop. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur lang tegen betaling beschikbaar en ter plaatse worden parkeerplaatsen aangeboden. Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Dit art-decohotel heeft ook gratis wifi, een conciërgeservice en huwelijksservices. Geniet van Vietnamese gerechten bij La Dolce Vita Restaurant, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden).
Adres: 53 Hang Bo Street, Hoan Kiem – Hanoi
☑ Pluspunten:
- Toplocatie in de Oude Wijk
- Comfortabele en Smaakvol Ingerichte Kamers
- Uitstekende Service en Gastvrij Personeel
- Goede Prijs-Kwaliteitverhouding